Oidentifierad konstnär olja

147628

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Pålsundet, Långholmens båtvarv, signerad Carl Smith, olja på pannå, 37x44,5 cm

Konst, Måleri

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (3 bud)

426945
600
425978
418001

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.