Herman Hägg oljemålning

147618

HÄGG, Herman (1884-1966): Roslagsskutor i skärgård, signerad H. Hägg, olja på duk, 123x92 cm

Nautica/Technica

Herman Hägg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
451138
5 200
450925
4 600
449524
4 400
448984
4 200
442436

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.