John Sundberg oljemålning

147616

SUNDBERG, John (18/1900-tal): Hästar - Motiv från Furusund, signerad och daterad John Sundberg Furusund 93, olja på duk, 100x130 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

John Sundberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
428246
427567
426997
426907
426867
950

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.