Spegel

147609

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, förgylld o bronserad, höjd 126, bredd 55 cm

Speglar

Spegel
Budhistorik (14 bud)
426363
1 800
426359
1 700
418413
1 600
426358
1 600
418413

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.