Herrfickur bl a Ward London

147595

HERRFICKUR, 6 st., varav en signerad Ward, London

Skador

Klockor/Ur

Herrfickur bl a Ward London
Budhistorik (5 bud)
421597
700
425189
650
421597
423786
421597

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.