Norastolar

147583

STOLAR, 1 par, sk Nora-stolar, 1800-tal, signerade PAS

Norastolar

Budhistorik (7 bud)
432083
1 600
432082
430998
1 400
428856
1 300
428429

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.