Harry Wichman olja

147568

WICHMAN, Harry (1916-1993): Grannarna, signerad och daterad Wichmann- 53, olja på pannå, 60x90 cm

Konst

Harry Wichman olja

Budhistorik (20 bud)
426761
3 600
426753
3 400
426670
3 200
426609
426481
2 400

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.