Pham Luan olja

147563

PHAM, Luan (Vietnam, född 1954): Gatubild, signerad, olja på pannå, 23x25 cm

Pham Luan olja

Budhistorik (3 bud)

426776
426594
423400

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.