Roland Svensson färglitografi

147562

SVENSSON, Roland (1910-2003): Motiv från Tornö, signerad roland S, färglitografi, 45/100, 28,5x41cm

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (4 bud)

425942
450
428171
425942
422083

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.