Roland Svensson färglitografi

147561

SVENSSON, Roland (född 1910-2003): "Utskär - Gillöga" signerad roland S, färglitografi HC XIX/XX, 35x50,5 cm, med dedikation

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (7 bud)
422921
850
421517
421517
650
422070
600
421517
550

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.