Roland Svensson färglitografi

147555

SVENSSON, Roland (född 1910-2003): "Karlssons bro", signerad roland S, färglitografi PT, 28x44 cm

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (5 bud)
426745
600
426673
550
422415
500
424267
500
422415

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.