Hans Wigert torrnålar

147549

WIGERT, Hans (född 1932): 2 st., Dragspelare med döden i eka, ansikte, signerade Hans Wigert 6/50 resp2/15, 1960/70-tal, torrnålar, 30x30 och 28,5x24,5 cm

Hans Wigert torrnålar

Budhistorik (25 bud)
426692
3 200
426793
426692
2 800
423983
2 600
423983

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.