Madeleine Pyk litografi

147546

PYK, Madeleine (född 1934): "Stockholm", signerad M Pyk, 176/250, färglitografi 41x47 cm; oramad

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (8 bud)
421249
424536
750
421249
550
422900
500
421249
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.