Madeleine Pyk litografi

147545

PYK, Madeleine (född 1934): "Vännerna i Nice", signerad M Pyk, 243/250, färglitografi 64,5x50; oramad

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (16 bud)
421247
421367
421247
950
421366
900
421247

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.