Albert Aublet oljemålning

147466

AUBLET, Albert (1851-1938): Kvinna på parkväg, signerad, olja på duk, 54x73 cm

Konst, Måleri

Albert Aublet oljemålning

Budhistorik (41 bud)
429610
33 000
429605
32 000
429601
31 000
429598
30 000
429594
29 000

Slutpris SEK:
33 000
3 185 EUR, 3 617 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.