Paris and Helen gravyr

147446

KAUFFMAN, Angelica (1700-tal): Paris and Helen, gravyr, 46x35 cm

Skador, beskuren

Paris and Helen gravyr
Budhistorik (1 bud)

421043
2012-09-10 18:58:54

2012-09-17 kl 17:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.