Erland Cullberg olja

147434

CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, 159x140 cm
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare

Konst, Måleri

Erland Cullberg olja

Budhistorik (18 bud)
428661
15 000
428658
14 500
428657
14 000
428656
13 500
428655
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 448 EUR, 1 644 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.