Erland Cullberg olja

147419

CULLBERG, Erland (1931-2012): Pojke i profil, osignerad, olja på pannå, 55x46 cm;
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare

Konst, Måleri

Erland Cullberg olja

Budhistorik (28 bud)
429416
429414
3 800
429412
3 600
429413
3 400
429412
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.