Erland Cullberg olja

147415

CULLBERG, Erland (1931-2012): Modell vid klippa, osignerad, olja på pannå, 55x46 cm; Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare

Konst, Måleri

Erland Cullberg olja

Budhistorik (22 bud)
429172
5 800
429389
5 600
429172
5 400
429388
5 200
429172
5 000

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.