Erland Cullberg

147413

CULLBERG, Erland (1931-2012): Porträtt, signerad E Cullberg, olja på duk, 55x46 cm; Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare

Konst, Måleri

Erland Cullberg

Budhistorik (32 bud)
429374
6 800
429369
6 600
429369
6 400
429365
6 200
429365
6 000

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.