Leksaksekipage

147412

HÄSTEKIPAGE, 3 dlr, 1900-talets början, bl a Märklin

Slitage

Leksaker

Leksaksekipage

Budhistorik (13 bud)
425174
1 700
424427
1 600
418904
424425
418904
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.