Erland Cullberg olja

147411

CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, osignerad, olja på pannå, 100x81 cm;
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare

Konst, Måleri

Erland Cullberg olja
Budhistorik (4 bud)

429147
2 800
428003
427617
427616

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.