Erland Cullberg olja

147408

CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, osignerad , olja på pannå, 55x46 cm;
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare

Konst, Måleri

Erland Cullberg olja

Budhistorik (23 bud)
429345
5 000
429336
4 800
429343
4 800
429336
4 600
429331
4 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.