Lennart Aschenbrenner blandteknik

147402

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): "Kuvert, tre klotsar", signerad och daterad Achenbrenner -73, blandteknik på papper, 41,5x56 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
426702
426701
1 900
426700
1 800
426699
1 700
424773
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.