Erland Cullberg olja

147401

CULLBERG, Erland (1931-2012): Figur i landskap, monograsignerad EC, olja på pannå, 46x55 cm;
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare

Konst, Måleri

Erland Cullberg olja

Budhistorik (20 bud)
429286
2 800
429110
2 600
429020
2 400
428630
428307

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.