GAN blandteknik

147400

ADRIAN-NILSSON, Gösta (1884-1965): Komposition, signerad och daterad GAN -54, blandteknik, 50x34,5 cm
Påskrift a tergo GAN Heraldry in England

Konst, Måleri

GAN blandteknik

Budhistorik (23 bud)
425951
21 000
426899
20 000
425951
11 000
425815
10 500
425950
10 000

Slutpris SEK:
21 000
2 027 EUR, 2 302 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.