Einar Jolin olja

147399

JOLIN, Einar (1890-1976): Vilande Lokatt, signerad och daterad Einar Jolin 1960, olja på duk, 59x72 cm

Konst, Måleri

Einar Jolin olja

Budhistorik (12 bud)
426579
6 400
422519
6 200
426578
6 000
422519
5 000
426576
4 800

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.