Oljemålning signerad Wolf

147377

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustbild, signerad och daterad Wolf, Dresden, 1905, olja på duk, 60x100, ramen med pastellage och märkt "Romanze"

Smärre ramskador

Konst, Måleri

Oljemålning signerad Wolf

Budhistorik (24 bud)
426169
9 800
426172
9 600
426169
9 400
424746
9 200
424746
8 400

Slutpris SEK:
9 800
946 EUR, 1 074 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.