Mikio Watanabe blandteknik

147374

WATANABE, Mikio (Född 1954): Modellstudie, blandteknik, signerad och daterad 97, 45x27 cm

Konst, Måleri

Mikio Watanabe blandteknik

Budhistorik (4 bud)

428089
450
428080
427821
427624

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.