Bengt Fransson oljemålning

147373

FRANSSON, Bengt (född 1935): Pariscafé, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (13 bud)
426198
1 700
424568
1 600
426133
1 600
424568
423815
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.