Akke Kumlien oljemålning

147371

KUMLIEN, Akke (1884-1949): Motiv från Toledo, signerad Kumlien, olja på duk, 27x32 cm

Konst, Måleri

Akke Kumlien oljemålning

Budhistorik (5 bud)
426148
426034
426032
900
425226
850
423928

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.