George Braque färglitografi

147366

BRAQUE, George (Frankrike 1882-1963): Komposition, signerad och numrerad G. Braque 20/20, färglitografi, 12,5x20 cm

Hårt beskuren

George Braque färglitografi

Budhistorik (6 bud)
426187
425514
2 800
425513
2 600
424424
2 400
417557

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.