Salvador Dali litografi

147363

DALI, Salvador (1904-1989): "Lys aux disques", signerad Dali, signerad och daterad i plåten Dali 1967, 297/350, litografi, 23x15 cm

Salvador Dali litografi

Budhistorik (24 bud)
426143
5 200
425953
5 000
425751
4 800
425721
4 600
425481
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.