Fernand Legèr efter färglitografi

147361

LEGÈR, Fernand (1881-1955) efter: Komposition, färglitografi, stämpelsignerad F. Leger, numrerad 275/300, 56x39 cm

Budhistorik (8 bud)
423415
2 600
423412
2 400
423411
423409
423408
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.