Arvid Fredrik Lönnroth oljemålning

147359

LÖNNROTH, Arvid Fredrik (1823-1880): Hästar, signerad F Lönnroth, olja på duk, 33x39 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
428155
428033
2 600
427566
2 400
427565
423743

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.