Nils Kölare serigrafi

147357

KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition, signerad och daterad Nils Kölare -87, 63/80, färgserigrafi, 71x93 cm

märken

Konst, Måleri

Nils Kölare serigrafi

Budhistorik (5 bud)
425665
425655
420930
600
419662
550
419661

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.