Bo Lassen akvarell

147354

LASSEN, Bo (1900-tal): Stilleben med Dagens Nyheter, signerad och daterad Bo Lassen 946 (1946), akvarell, 48x70 cm

Konst, Måleri

Bo Lassen akvarell

Budhistorik (21 bud)
426118
2 800
426126
2 600
426118
2 400
426122
426118

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.