Roland Svensson färglitografi

147348

SVENSSON, Roland (född 1910): "Höst i Storskärgården", signerad Roland S, färglitografi, 37x56 cm

Konst

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (9 bud)
425172
2 600
422163
2 400
422067
422162
422067
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.