Zoia oljemålning

147347

ZOIA (1903-1999): Stilleben med liljor, på guldgrund, signerad Zoia, olja på pannå, 55x38 cm

Färgbortfall i guldet

Konst, Måleri

Zoia oljemålning

Budhistorik (8 bud)
427058
1 600
426372
424502
424255
423933
950

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.