Fotogenlampa

147331

FOTOGENLAMPA, mässing och glas, höjd 66 cm

Nagg, omgjord, skador, glaskupa saknas

Belysning

Fotogenlampa
Budhistorik (16 bud)
419731
418260
416736
950
418259
900
416736
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.