Väggpendyl i gustaviansk stil

147311

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, stämplad 1925, förgylld, höjd 59 cm, nyckel och pendel finns

Bruksslitage

Klockor/Ur

Väggpendyl i gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
424921
1 400
421614
1 300
416183
421416
416183

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.