Spegel i empire hallstämplad

147309

SPEGEL, empire, förgylld, hallstämpel, höjd 90x46 cm

Omförgylld, senare glas

Speglar

Spegel i empire hallstämplad

Budhistorik (16 bud)
425118
425100
3 800
424941
3 600
425098
3 600
424941
3 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.