Erland Cullberg olja

147290

CULLBERG, Erland (1931-2012): Komposition, monogramsignerad E C, olja på pannå, 65x81 cm;
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare

Konst, Måleri

Erland Cullberg olja

Budhistorik (10 bud)
428888
1 600
427667
427666
1 400
427665
1 300
427664

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.