Erland Cullberg pastell

147278

CULLBERG, Erland (1931-2012): Kvinnofigur, osignerad, olja på pannå, 100x81 cm;
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare

kantskador

Konst, Måleri

Erland Cullberg pastell
Budhistorik (12 bud)
429109
3 600
429028
3 400
429108
3 200
429028
429106
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.