Eland Cullberg teckning

147277

CULLBERG, Erland (1931-2012): Kvinna i profil, signerad E Cullberg, akvarell, 47x32 cm;
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare

pappersskada, veck

Konst, Måleri

Eland Cullberg teckning

Budhistorik (30 bud)
429223
429291
2 800
429223
2 600
429226
2 400
429223

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.