Eland Cullberg olja

147273

CULLBERG, Erland (1931-2012): Kvinnofigur, monogramsignerad E C, olja på pannå, 55x46 cm;
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare

Konst, Måleri

Eland Cullberg olja

Budhistorik (6 bud)
429271
1 800
429241
1 700
429173
1 600
426349
426348
900

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.