Erland Cullberg olja

147267

CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på pannå, 55x46 cm

Konst, Måleri

Erland Cullberg olja

Budhistorik (36 bud)
429268
5 200
429266
5 000
429259
4 800
429258
4 600
429252
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.