Ljusstakar i silver

147266

LJUSSTAKAR, silver, signerade Löfman, stämplade 1977, höjd 9, 5 cm

Silver

Ljusstakar i silver

Budhistorik (9 bud)
416959
750
419198
700
416959
650
419197
600
416959
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.