Erland Cullberg olja

147260

CULLBERG, Erland (1931-2012): Komposition, monogramsignerad E C, olja på duk, 65x54 cm;
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare

Konst, Måleri

Erland Cullberg olja

Budhistorik (6 bud)
429224
1 800
429215
1 700
428878
1 600
426526
425718
950

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.