Erland Cullberg

147256

CULLBERG, Erland (1931-2012): Porträtt, osignerad, olja på duk, 73x54 cm;
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare

Konst, Måleri

Erland Cullberg
Budhistorik (10 bud)
429204
2 600
429218
2 600
429204
429212
1 900
429204
1 800

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.